HAKKIMIZDA
 
Firmamız sektöre hızlı ve emin adımlarla kısa surede baskılı hijyenik kolonyalı ve ıslak mendil, küp ve stick şeker, kibrit, peçete ve ambalaj kağıtlarında sektörün oncu kuruluşlarından biri haline gelmiştir.
Üretimimizde ilk önceliğimiz hijyen kalite ve insan sağlığının korunmasıdır.
Bunun bilincinde olarak kullandığımız malzemeler de ana hedefimiz kalitedir.
Mevcut piyasa koşullarına uymak ve siz değerli müşterilerimize cevap verebilmek için her zaman teknolojiyi yakından takıp etmekteyiz.
İlkelerimizden biri olan kalite politikamızı en üst düzeyde, ürettiğimiz ürünlerin kalitesini her saman en üst seviyede tutmayı ve en uygun fiyatlarla sız değerli müşterilerimize sunmuş bulunmaktayız.
Müşteri memnuniyetini ve dürüstlüğü, kendine ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır.
Ürünlerimizin yüksek kalite ve fiyat bakımından rekabetçi olması müşterilerimizin bizi seçmesindeki en büyük etkendir.
Her turlu yeniliklere acık, işbirliği ve dayanışmaya değer veren firmamız insan sağlığını ve hayatımızı kolaylaştıracak ürünleri en iyi kalite de üreterek sizlere hizmet vermektedir.
   Baskılı Hijyenik Islak Mendil    Baskılı Hijyenik Kolonyalı Mendil    Baskılı Küp Şeker    Baskılı Stick Şeker    Baskılı Peçete    Baskılı Kibrit    Baskılı Kese Kağıtları    Baskılı Ambalaj Kağıtları


FİRMANIZI TANITMAK İÇİN DOĞRU YERDESiNiZ
ETKiLİ REKLAM İÇİN BİZİ ARAYIN...

anasayfa hakkımızda ürünler faydalı bilgiler iletişim İRP info@ulgenambalaj.com